Re: nincs cím 2013. január 11. 21:58 Zotya32 Előzmény: #588075 tetüpéteréktől csak a rosszat kaptuk, Hudek-féle kirakat csapat villanthatna vmi szépet... remélem az epehes csókák engedélyt adnak rá...