Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #587831

sly,én akár ,hoyg is huzogatom :)ezt a csökkenö trend vonalat,nekem már kilépett belöle.

söt nálam a heti gyertya,az egész kint van.

abban viszont teljesen igazad van,hogy ez még kevés,tehát jövö hét kell a megerősítéshez.