Re: nincs cím
Dmode Előzmény: #587831sly,én akár ,hoyg is huzogatom :)ezt a csökkenö trend vonalat,nekem már kilépett belöle.
söt nálam a heti gyertya,az egész kint van.
abban viszont teljesen igazad van,hogy ez még kevés,tehát jövö hét kell a megerősítéshez.