Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Keg Jenő Előzmény: #584418

A DVTK labdarúgócsapatának többségi tulajdonosa, Leisztinger Tamás a Népszabadságnak adott hosszabb interjúban kifejtette, szerepvállalására mint társadalmi felelősségvállalásra tekint, hosszú távú célja pedig, hogy az Európa-ligában szerepeljen a csapat.