Re: nincs cím 2012. december 21. 16:59 JP Előzmény: #584344 Hogy jöttél rá? Biztos? Én azt hittem, hogy vérnyomásmérő grafikon, phyl részesedésszerzéstől mostanig :-) Boldog karácsonyt, Buxinknak is! (nélküle már nem a régi a fórumozás is)