Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #584320

Ahogy elnézem, ez nem phylaxia chart.:-)

De megtaláltam honnét való, a kép címe:" Egy szamár árának változása egyiptomi drachmában a római megszállás alatt lévő egyiptomi területeken."

Hát aki phylaxiát vásárolt bármikor is, az jó nagy szamár volt, az biztos.:-))

Neked is Boldog Karácsonyt és sok osztalékot az új évben Buxim!