Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #584320Ahogy elnézem, ez nem phylaxia chart.:-)
De megtaláltam honnét való, a kép címe:" Egy szamár árának változása egyiptomi drachmában a római megszállás alatt lévő egyiptomi területeken."
Hát aki phylaxiát vásárolt bármikor is, az jó nagy szamár volt, az biztos.:-))
Neked is Boldog Karácsonyt és sok osztalékot az új évben Buxim!