Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #565837

hatalamas az esés várás, nem csak itt a fórumon. Mindenhonnan ez ömlik. Most erre rádobott 2 nap szinte csupa rossz gyj az USA-ban és EU-ban is. Ennyi történt.

A hangulati szentiment is indokolja, hogy ez lehetőség vásárlásra