Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #565825

az a baj hogy máskor is sok rossz hír jött a tőzsdék mégis rá se bagóztak....most az lehet hogy a nagyok most egyetértve azt akarják hogy essünk...nosza akkor esik doszt a piac :-)))