Re: nincs cím
Fornit Előzmény: #564175Én még pár kontit rászórtam, legyen kerek szám. Többször is akartam bővíteni (duplázni) de úgy voltam h 100-150 pont fel elvinné a nyerőt. Inkább csak 1-1pötty... Így is 430 körüli az átlagom :)
(ez al legjobb tőzsdei nap ebben a hónapban...)