Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #564158azért szépen beadták, no....szerencse hogy bírtam még shortban..már ott voltam ha ma is megindul délután akkor lezárok mindent...
pont ilyenkor szokott mindig fordulni...devizások biztos jól keresnek most..főleg ha nagy tőkeáttéttel nyomják, mondjuk olyan 200-as , 300 -assal :-)))
ma tehát az emelkedést meghaladó forgalommal esünk..valószínűleg innen elindultunk lefele.