Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #564158

azért szépen beadták, no....szerencse hogy bírtam még shortban..már ott voltam ha ma is megindul délután akkor lezárok mindent...

pont ilyenkor szokott mindig fordulni...devizások biztos jól keresnek most..főleg ha nagy tőkeáttéttel nyomják, mondjuk olyan 200-as , 300 -assal :-)))

ma tehát az emelkedést meghaladó forgalommal esünk..valószínűleg innen elindultunk lefele.