Re: nincs cím 2012. október 17. 13:46 Trisz Előzmény: #563709 Tetszik ez a levezetés. Végtelenül logikus. Érdekelne, hogy az árfolyam jövőjével kapcsolatban milyen összefüggésre jutottál?