Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #563632

Ami érdekes, hogy anno a kp-s emelésnél 7.2 millió db ment névtelen helyre. Ez az akkori mennyiséghez képest 12.46%. 5% = 2.188.340 db

ma 2.055.856 db-ot kötöttek át. Még 3 csomag lehet, pontosabban még 2 ami más néven lehet, mint ahol lennie kéne. Ugye senki nem hiszi, hogy a 7.2 millát kisbüfik vitték el.?

Vki akkor még nem akart 5% fölé menni, ma ehhez 4.588.340 db papír kell.

Tehát 2 számlára tudja pakolni úgy, hogy nem kell jelenteni. Ezért lett most átkötve, és nem 2 hete, vmint emiatt nem mehetett 32 fölé, mert nem fért volna bele a limitbe.