Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #564002

Na bassz, nem voltam gépnél, pedig Otp-be bele lehetett volna venni aljközelben napi játékra, indikátor szépen jelezte a közeli fordulatot előre. Brrr...