Hozzászólás
FrontinHol vagy Waszi, üzit megkaptad? Eddig sebészi pontosággal mükszik a dolog úgy látom, kíváncsi vagyok a folytatásra.
Hol vagy Waszi, üzit megkaptad? Eddig sebészi pontosággal mükszik a dolog úgy látom, kíváncsi vagyok a folytatásra.