Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #563708

a long amúgy jó lenne, de ilyen gazgasági környezetben ? persze hogy a realitások ellen megyünk, ezért nem érti senki sem....de hát ezt kell szeretni.

Üdv újra itt a fórumban, hiányoztál :-))