Re: nincs cím 2012. október 17. 9:18 BudFox Előzmény: #563708 a long amúgy jó lenne, de ilyen gazgasági környezetben ? persze hogy a realitások ellen megyünk, ezért nem érti senki sem....de hát ezt kell szeretni. Üdv újra itt a fórumban, hiányoztál :-))