Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #562330

Sziasztok! Részemről egyelőre nulla pozi, habár reggel én is gondolkodtam hogy beleadok, de olyan dolgokat látok a grafikonon, ami miatt meggondoltam magamat. Ettől persze még bejöhet a short rövidtávon. Nekem van egy elgondolásom, ami ha igaznak bizonyul, akkor bizony lesz még emelkedés, de a vicc az lesz az egészben, hogy közel sem akkora mint sokan várják majd, és ami utána fog jönni, az eléggé durva lesz. Amikor már mindenki a bika oldalára áll látva a kitörést, és semmi akadályt/ellenállást nem lát a további tombolás előtt, na akkor jön majd váratlanul a letaglózás ha jó az amit gondolok. Na de ennyire ne szaladjunk előre, addig még van idő, ha nem is túl sok. Kíváncsi leszek. Ha lesz időm majd részletezem az elképzelésem.