Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #562313ez a piac, mindenki nézi és vizsgálja. USA majdnem ATH-n van mi meg 10.000ponttal alatta. Ne csodálkozz, ha másként viselkedünk... Bár ezt 3 éve magyarázom :)
ez a piac, mindenki nézi és vizsgálja. USA majdnem ATH-n van mi meg 10.000ponttal alatta. Ne csodálkozz, ha másként viselkedünk... Bár ezt 3 éve magyarázom :)