Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #562302itt valaminek napokon belül történnie kell, mert ilyen tegnapi USA -ra -200 ponton kéne lennünk..
most meg +50 ponton vagyunk...
szóval itt valakik már megint tudnak előre valamit.....és ezt senki sem vizsgálja ? nézi ?