Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #562302

itt valaminek napokon belül történnie kell, mert ilyen tegnapi USA -ra -200 ponton kéne lennünk..

most meg +50 ponton vagyunk...

szóval itt valakik már megint tudnak előre valamit.....és ezt senki sem vizsgálja ? nézi ?