Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #561260

nyugi, itt a tyúkosban nem lesz semmi.. se fel, se le. ez diófa a Hargitán, legalább 50 év mire termése lesz :)))