Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #561247Én nem olvastam semmi ilyet, hogy eladási tilalom lenne rájuk, ez még TP fantáziájában született, hogy a következő apportnál majd ez lesz, de meg nem valósította Ő sem.
Szerintem még nem eszméltek fel, hogy a számlájukon vannak a részvények.
:-))