Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #561247

Én nem olvastam semmi ilyet, hogy eladási tilalom lenne rájuk, ez még TP fantáziájában született, hogy a következő apportnál majd ez lesz, de meg nem valósította Ő sem.

Szerintem még nem eszméltek fel, hogy a számlájukon vannak a részvények.

:-))