Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #561310Szépen esegetünk...
tegnap mondta Orbán Viktor hogy IMF megállapodás nélkül is prímán elvan az ország...de:
látjátok hogy már fenyeget bennünket megint a nyugat ? vagyis ezt sugallja egyik elemző :
Ha nem elsz IMF megállapodás akkor újabb leminősítések jönnek majd 2013 -ban...
tehát mindenképpen ki akarják erőszakolni belőlünk a hitelkeretet / megállapodást, hogy végül ők diktálhassanak a kormánynak.
rohadt szemét banda....lefogadom hogy megpróbálják megint 320 körülre tornászni az Euró árfolyamot...akkor lenne csak megállapodás.