Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #561310

Szépen esegetünk...

tegnap mondta Orbán Viktor hogy IMF megállapodás nélkül is prímán elvan az ország...de:

látjátok hogy már fenyeget bennünket megint a nyugat ? vagyis ezt sugallja egyik elemző :

Ha nem elsz IMF megállapodás akkor újabb leminősítések jönnek majd 2013 -ban...

tehát mindenképpen ki akarják erőszakolni belőlünk a hitelkeretet / megállapodást, hogy végül ők diktálhassanak a kormánynak.

rohadt szemét banda....lefogadom hogy megpróbálják megint 320 körülre tornászni az Euró árfolyamot...akkor lenne csak megállapodás.