Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #561292Hello! Én ezen a bizonytalan piacon csak a viszonylag biztos dolgokra ugrok rá, és akkor is megpróbálok mindig egy "puhább" forgatókönyvet elővenni, mostanában inkább a kisebb de biztosabb tradekre utazom. Na már most ha ez alapján gondolkodom, és egyelőre nem foglalkozom az elemzők által már megelőlegezett dupla csúcs gondolatával, hanem "csak" egy lapos korrekcióval számolok, akkor is még több száz pont van lefelé az indexben erről a szintről szerintem. Nekem ennyi elég is lenne, nem akarok nagyobbat álmodni, leszoktam már a tetők és aljak vadászatáról.