Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #561261

érdekes :) mert én meg pont úgy látom ,mintha csinálna egy öblösebb kanyart a hati,és akár ki is lőhetne,ha fordul uj lokális csúcs is jöhet (pozi nélkül mondom,semmi érdekeltségem itthon)

...kiderül