Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Frontin

Sziasztok!

Egyelőre úgy tűnik jó ötlet volt a tegnapi short nyitás, egy esetleges kisebb emelkedés esetén még beleadnék. Az ok nagyon egyszerű, Otp szerintem min. le fog menni 900-950 közé, de a 800-as szint visszatesztjét is lazán megcsinálhatja, ebben az esetben pedig a hati sem fogja függetleníteni magát szvsz.