Re: nincs cím 2012. október 10. 8:44 macika Előzmény: #561243 miért változna? 1 év eladási tilalom van rá sztem, le van szegelve a láda tamás ha nem akkor gáz kis csövezős van ausztrál mackóm ))) pápá