Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #560826

Szombat volt aznap Buxim, zárva volt a tőzsde. Legközelebb 16-án nyitott az ünnepek után, aznap nyitó:17683.2 max:17683.2 min:16662.7 záró:16908.4

Aki azóta ebben ül, 7 év alatt kb. 10%-os hozamot ért el. (nem éves, 7 éves)

Szóval ez úgy hüleség Buxim, ahogy van.

Számolj ki pl. 7 éves állampapírhozamot. Kicsit jobban jártak...

(Mondjuk még mindig jobban jártál volna BUX-ban, mint phylaxiában és humetben...)