Re: nincs cím
Keg Jenő Előzmény: #560352Igaz a közhely: kellően hosszú idő alatt a részvénybefektetések minden mást vernek. Akinek 1995. március 12-én volt 100 forintja (emlékezetes nap, akkor fogadták el a Bokros-csomagot), és a Budapesti Értéktőzsde részvényindexbe, a BUX-ba, vagy egy azt leképező részvénycsomagba tette, mára tisztességesen meggazdagodott. (A 100 forint persze csak egy technikai szám, ami a nagyságrendeket mutatja; a legtöbb vizsgált befektetéshez értelemszerűen ennél több kellett.) bmw vel járok jó magam is... long megközelítés.