Re: nincs cím
Oszol Előzmény: #560344csak csatlakozni tudok Margaretahoz, kedves Hathor.
En magam nem elemzek, csak olvasok itt, es fokepp OTP topikban.
A Te sajat blogodat mar felvettem Explorer-ben az kedvencek koze.
Ahogy Margareta is irja, biztosan sokkal tobben olvasnak, mit cinkelnek...
Mindenesetre sok sikert a pozikhoz.
(Ez minenkire ervenyes)