Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Oszol Előzmény: #560344

csak csatlakozni tudok Margaretahoz, kedves Hathor.

En magam nem elemzek, csak olvasok itt, es fokepp OTP topikban.

A Te sajat blogodat mar felvettem Explorer-ben az kedvencek koze.

Ahogy Margareta is irja, biztosan sokkal tobben olvasnak, mit cinkelnek...

Mindenesetre sok sikert a pozikhoz.

(Ez minenkire ervenyes)