Re: nincs cím
Roberrtto Előzmény: #559840Relax zotya!
Én is marha nagy bukóban vagyok, de csak pozitívan!
Figyelgesd az amcsi piacot, nokia, facebook, first solar, rim akármelyikkel lehet majd szépen keresni, nekem is több mint 50% a bukóm, nehéz felállni, de nem szabad feladni!
Ha megengedsz egy jótanácsot senki másra ne hallgass, csak a józan eszedre!