Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Roberrtto Előzmény: #559840

Relax zotya!

Én is marha nagy bukóban vagyok, de csak pozitívan!

Figyelgesd az amcsi piacot, nokia, facebook, first solar, rim akármelyikkel lehet majd szépen keresni, nekem is több mint 50% a bukóm, nehéz felállni, de nem szabad feladni!

Ha megengedsz egy jótanácsot senki másra ne hallgass, csak a józan eszedre!