Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #559766

én vhol baleknak érzem magam, mert már milliószor írtam azt, hogy itt vmi nem stimmel, meg átverés az egész. Emlékszem még az évekkel ezelőtti novemberi részvényesi találkozóra, amit a Révayban tartottak, ahol TP felháborodva mondta, hogy egy kisrészvényes jóakaratából neki meg KG-nak pszáf látogatást kellett elszenvedniük, meg ahol az apportosok elmondták, hogy ők bizony nem fognak eladni, stb, stb. akkor még vhol 90 ft környékén jártunk... no, akkor adtam el egy keveset, amit később visszavettem, ezt nem kellett volna utólag. :)

Eladni meg a lent említettek miatt már nem fogom, ráér, vagy 100-nál adom el, vagy akkor, ha már ledolgoztam a nagyját a bukónak, ez is ér 1.2 milliót, így "csak" 5.8 millió nyereséget kell produkálni a friss 3 milliós tőkéből, tehát 2x kell dupláznom otp-vel :)) reális, nem?? :)))

életem hátralévő részére megvan a feladat :)