Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #559868nekem osztrák SPÖ, vagy német SPD típusú párt jó lenne, egy Helmut Schmidt vagy Willy Brandt típusú világpolgárral...még CDU-s Angela-t is el tudom fogadni, de ezt a nacionalista, önelégült, önmagát kielégítő fityeszt, na ezt nem...