Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #559847

hát valamit valamiét :-)

de azért én tartoznék hozzájuk...:-)) még így is..MSzP ugye szóba sem jöhet a családunkban, amíg élek ellenük fogok kampányolni...meg egyébként is....LMP -t túl langyos pártnak tartom, semmi súlya, egyáltalán mi a céljuk ? azt se tudni...a Jobbik -nak vannak jó gondolatani, de egy nácipárt féle párt lenne meglehet, ha hatalomra kerülnének, a többi párt meg szóra sem érdemes.....tehát marad nekem a Jó Fidesz :-)))