Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #559845már nem válthatsz:) kb 20 éve kellene orbán seggét nyalnod, és akkor benne lennél abban a körben, akik válthattak...ma már csak kihalásos alapon, de ahhoz meg fiatalok...viszont egy rossz gondolat, vagy szó, és máris kikerülnél belőle...