Re: nincs cím
Trisz Előzmény: #559663Remélem nem értesz félre. Nekem az a véleményem, hogy ha Sly úgy érzi, jól döntött, akkor bravó. Őszintén tudok neki gratulálni. Te más koncepció szerint csinálod. Ha utólag te is úgy ítéled majd meg, hogy jó döntés volt, akkor neked is öszintén gratulálok. (Egyébként szurkolok is neked! )
Viszont veled is kemény vitába keverednék, ha erőszakosan mindenkire rá akarnád eröltetni a te elképzelésed. Ha pedig a tőled eltérő véleményen lévőket még balekoznád is, akkor pedig benned is csalódnék és más stílusban folytatnánk az eszmecserét.