Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #559527

Látom, megint jó a hangulat odaát. :-)

a phylt mindenki benézte, Sly meglépted amit kellett, jól tetted. Én nem, mert időm mint a tenger, pénzem is lesz hamarosan, amivel majd igyekszem pár év alatt ledolgozni ezt a bukót. Ez a 40k meg elfér a számlán. Lemondtam róla. Célom januártól 3 milkából 10-et csinálni, időtáv mindegy, akár 5 év is lehet. Egy jó otp beszállót szeretnék jövő év elején. Részemről ennyi a történet, magasról lecarom a múltat meg azt, hogy amit az újak tesznek. Közgyülikre eljárok majd 'pogácsázni'. :-)