Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #559663

Én teljesen megértelek, nem is veled van a "baj".

Téged nem tett tönkre, de van akiket igen és nem tudnak lépni, tehetetlenek, közben pedig telnek az évek és elmúlik az élet...

Mindegy mikor, jó az adott döntés abban a pillanatban vagy sem, ezt nem lehet előre tudni, de valamikor ki kell mondani, hogy "elég volt", és új utakat keresni, ha a tőzsdén, akkor itt,ha nem itt, akkor máshol.

De nem szabad, hogy rámenjen egy élet...

(e-star topik ugyanez lesz...)