Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #559663Én teljesen megértelek, nem is veled van a "baj".
Téged nem tett tönkre, de van akiket igen és nem tudnak lépni, tehetetlenek, közben pedig telnek az évek és elmúlik az élet...
Mindegy mikor, jó az adott döntés abban a pillanatban vagy sem, ezt nem lehet előre tudni, de valamikor ki kell mondani, hogy "elég volt", és új utakat keresni, ha a tőzsdén, akkor itt,ha nem itt, akkor máshol.
De nem szabad, hogy rámenjen egy élet...
(e-star topik ugyanez lesz...)