Re: nincs cím 2012. október 4. 10:03 Sly-- Előzmény: #559497 OK, bocs, ennyire alaposan nem figyeltem, bennem még az maradt meg, hogy valamelyik közleményben szept. 29 volt a bevezetés várható időpontja.