Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #559497

OK, bocs, ennyire alaposan nem figyeltem, bennem még az maradt meg, hogy valamelyik közleményben szept. 29 volt a bevezetés várható időpontja.