Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #559403Hali,azért hati nem nagyon pörög ezzel a pár 10 pontos kt-val...sztem 19300 környékén lenne érdemes megpróbálni egy rövidnacit.
Küldtem pü-t,olvastad?
Hali,azért hati nem nagyon pörög ezzel a pár 10 pontos kt-val...sztem 19300 környékén lenne érdemes megpróbálni egy rövidnacit.
Küldtem pü-t,olvastad?