Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #559403

Hali,azért hati nem nagyon pörög ezzel a pár 10 pontos kt-val...sztem 19300 környékén lenne érdemes megpróbálni egy rövidnacit.

Küldtem pü-t,olvastad?