Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #559269Sziasztok! Látom voltak ma jó kis mozgások, pont ilyenkor nem érek rá bakker. :-(
Aztán lehet hogy jobb is, mert szerintem nem bírtam volna ki hogy ne adjak rá 100 környékén a hatira, aztán a végén még tovább húzzák sunyiba holnap is. Van esélye a további felfelé menetnek, igaz nagyon penge élen táncol a dolog.