Re: nincs cím 2012. október 2. 15:05 szotyi Előzmény: #558892 ...tudhatnád már...semmi sem számít ha "bull" van... 14.44-es szösszenet http://www.portfolio.hu/piaci_osszefoglalo/ma_is_a_bikak_lehetnek_a_nyerok_a_tengerentulon.173677.html