Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #558850

most nézem, semmi adat nem jön ma, mégis húzzák felfelé mint a barom....holnap viszont ADP adat lesz, és lényegesen roszabb adatot várnak, úgyhogy ha engedi a számlám, én tartom még a shortokat.