Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #557976Matolcsy átlátja , meg Viktor az tuti :_))
egyébként én bírom őket.....mint már sokszor mondtam..
No, sok ország nem tudna most egyedül megállni a helyét, és ez nincsen igy jól... ami magától nem megy érdemes erőltetni ? ezt is valakiknek el kéne dönteni.
Az meg a másik dolog hogy EU -n belül óriási a széthúzás most, ahelyett hogy tényleg minden ország együtt, közösen építené a kapitalizmust :D