Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #557962teljesen egyetértünk ezekben a témákban mi hárman, meg szerintem még nagyon sokan...az a kérdés hogy lesz- e valamelyik valutának nagy összeomlása ennek a folyamatnak a végén vagy nem ?
Euró, dollár, yen ?
ti nem érzitek úgy hogy valakik, nagy befolyással rendelkező emberek - csoportja ezeket a folyamatokat előre irányítja ?