Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #557962

teljesen egyetértünk ezekben a témákban mi hárman, meg szerintem még nagyon sokan...az a kérdés hogy lesz- e valamelyik valutának nagy összeomlása ennek a folyamatnak a végén vagy nem ?

Euró, dollár, yen ?

ti nem érzitek úgy hogy valakik, nagy befolyással rendelkező emberek - csoportja ezeket a folyamatokat előre irányítja ?