Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #557952Erre sokan kíváncsiak. :)
Borska: Amit mondasz egyetértek, és éppen ezért szív jobban az EU , nehezebben tud mindenre reagálni. Nehéz egy német választópolgárt meggyőzni arról, hogy neki az a gazdasági érdeke, hogy ilyen szakadár görögöket mentsen. Vagy egy finn polgárt arról, hogy neki érdeke spanyol gazdaság megtámasztása. Ez a fő gond. Ezért van ez a maszatolás, hogy meg is mentjük, meg benne is hagyjuk a posványban. :) És akkor a magyar eseményekről még nem is szólva. Politikai tőke kovácsolása bizonyos témákból stb ez még egy csavar sztoriban.