Re: ds
Frontin Előzmény: #557688Mennyire hasonlatosak a bekarikázott részben a hullámok karakterjegyei. Lehet hogy csak én vélek v.mi fajta analógiát felfedezni a 2 dolog között, de kíváncsian figyelem a folytatást. Ez alapján rést kéne töltenie Oti-nak, fel kéne mennie 900-ig legalább:
http://kepfeltoltes.hu/120927/134060981OTP15_www.kepfeltoltes.hu_.jpg