Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Frontin Előzmény: #557661

Szia! A Mol mozgása valóban bíztató, bár azért várjuk még meg a nap végét, meg talán egy visszatesztet, mert ez még akár be is halhat. Otp ellenben nagyon gyengének tűnik, újabb aljat várok benne. Bux esetében sem tartom kizártnak egy újabb alj kialakulását az esetleges fordulat előtt (már ha lesz egyáltalán), bár ebben az esetben ennek nagyon gyorsan végbe kéne mennie, szorítja az idő. Talán még a héten meglehet. Aztán az is lehet, hogy váratlanul kitörünk fölfelé lendülettel. Sok szereplős a történet. Részemről kivárás, veszélyes most bármit is csinálni ebben a bizonytalan helyzetben.