Re: ds
Frontin Előzmény: #557300Közben haza értem, látom még lejjebb csúsztunk. A grafikonon a bux-ot figyelgetve az imént komolyan elgondolkodtam azon, hogy beleveszek. Olyan dolgokat látok rajta, amik egy esetleges fordulatra utalnak. Aztán mihelyst az Otp-re pillantottam elvetettem eme kósza gondolatot, ugyanis az meg az én olvasatomban nagyon sz@rul fest. Szerintem kinéz neki a 650 minimum. Így inkább nem csinálok semmit.