Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

BudFox Előzmény: #557236

Tegnap a Philadelphiai jegybankelnök valami olyat mondott hogy felesleges és értelmetlen ez a QE3 máris esik minden piac...plusz Görögök, spanyoloknál álla báll, egész ország tüntet...

eddig tartott Börninek a nagy nyomtatása- illetve annak a hatása...

szánalmas ez a pénzügyi rendszer..remélem összeomlik ez hamarosan...a vesztük felé rohannak legalább:)