Re: ds
Borska Előzmény: #557199500pont ,főhajtás és gratuláció!!!!
...és némi reménykedés hogy kikényszeríti belőlled a napvégi visszaszállót a piac
szerintem a nemzetközi piacokon most zajlik egy "csendes" trendforduló, most már a huf kamatvágás függvényében (a Mo gazdaságpolitikára gondolok) nem lennék elégedett a 18600 körüli első kiszálló hellyel,lendületből forgalommal való törését várom,és hatit a lassan emelkedő trencsatorna aljára