Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Borska Előzmény: #557199

500pont ,főhajtás és gratuláció!!!!

...és némi reménykedés hogy kikényszeríti belőlled a napvégi visszaszállót a piac

szerintem a nemzetközi piacokon most zajlik egy "csendes" trendforduló, most már a huf kamatvágás függvényében (a Mo gazdaságpolitikára gondolok) nem lennék elégedett a 18600 körüli első kiszálló hellyel,lendületből forgalommal való törését várom,és hatit a lassan emelkedő trencsatorna aljára