Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Frontin Előzmény: #557190

Na részemről mivel nincs több időm a gép előtt lenni ma, zártam minden shortomat 740 alatt szép apránként. Ennek ellenére még mindig tartom, hogy ennél még mehetünk sokkal lejjebb. Ha letörjük bux-ban a 400-as szintet ami most támaszként funkcionál egyelőre (kérdés meddig), akkor majd inkább újranyitom nap végén v. holnap talán.