Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Frontin Előzmény: #557188

Vicceskednek a fiúk az eladói oldalon a hármasokkal. Mol szerintem lesz ma még jóval lejjebb, csak az a bajom, hogy nem lesz időm végigkísérni az útját, pont ma van sok melóm csessze meg. Brrr...